FUXFESZT2 HÍREK PROGRAM ELŐADÁSOK JEGYINFORMÁCIÓK FESZTIVÁLBLOG
ELŐADÁSOK
HÍREK
ELŐADÁSOK
Két mese a hársfa alatt
Szigligeti Színház - Lilliput Társulat - Nagyvárad
Gimesi Dóra:
Ki hol lakik?
Vojtina Bábszínház - Debrecen
Gólyalábas utcaszínház
Szárnyas Sárkányok - Nyírbátor
Vitéz László és az elátkozott malom
BábSzínTér - Kaposvár
Ha én lennék Mátyás király
Puck Bábszínház - Kolozsvár
Kaszás Villő:
Cseresznyevirág
Brighella Bábszínház - Szatmárnémeti
Méhes György - Orbán János Dénes:
Hol a világ közepe?
Puck Bábszínház - Kolozsvár
Mátyás királlyá koronázása
Cimborák Bábszínház - Sepsiszentgyörgy
Kányádi Sándor:
Verstől versig
Cimborák Bábszínház - Sepsiszentgyörgy
A helység kalapácsa
Szigligeti Színház - Lilliput Társulat - Nagyvárad
A II. Fux Feszt díjazottjai

A fesztivál versenyprogramjában résztvevő bábszínházak, társulatok közül a szakmai, a pedagógus és a gyerekzsűri választotta ki a nyerteseket.

Bővebben
Kedd-szerda zanza a Fuxon

Mi történt kedden és szerdán a Fuxon? Összefoglaló következik.

Bővebben
Október 05, hétfő
10:00
Szigligeti Színház - Lilliput Társulat - Nagyvárad
Helyszín: Árkádia színpad
Október 05, hétfő
12:00
Gimesi Dóra:
Vojtina Bábszínház - Debrecen
Helyszín: Szigligeti Stúdió
Október 05, hétfő
18:00
BábSzínTér - Kaposvár
Helyszín: Szigligeti Stúdió
Október 06, kedd
10:00
Puck Bábszínház - Kolozsvár
Helyszín: Szigligeti Stúdió
Október 06, kedd
12:00
Kaszás Villő:
Brighella Bábszínház - Szatmárnémeti
Helyszín: Árkádia színpad
Október 06, kedd
17:00
Méhes György - Orbán János Dénes:
Puck Bábszínház - Kolozsvár
Helyszín: Árkádia színpad
Október 07, szerda
10:00
Cimborák Bábszínház - Sepsiszentgyörgy
Helyszín: Stúdió terem
Október 07, szerda
13:00
Kányádi Sándor:
Cimborák Bábszínház - Sepsiszentgyörgy
Helyszín: Árkádia színpad
Október 07, szerda
17:00
Szigligeti Színház - Lilliput Társulat - Nagyvárad
Helyszín: Stúdió terem
Október 08, csütörtök
10:00
Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem
Helyszín: Stúdió terem
Október 08, csütörtök
12:00
Ariel Ifjúsági és Gyermekszínház - Marosvásárhely
Helyszín: Árkádia színpad
Október 08, csütörtök
17:00
Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem
Helyszín: Árkádia színpad
Október 09, péntek
10:00
Neil Gaiman nyomán:
Csiky Gergely Állami Magyar Színház - Temesvár
Helyszín: Szigligeti Stúdió
Október 09, péntek
12:00
Radu Dinulescu:
Teatrul Regina Maria - Trupa Arcadia - Nagyvárad
Helyszín: Árkádia színpad
Október 09, péntek
17:00
Gimesi Dóra - Fekete Ádám:
Csiky Gergely Állami Magyar Színház - Temesvár
Helyszín: Szigligeti Stúdió
Október 10, szombat
10:00
Gimesi Dóra:
Budapest Bábszínház - Budapest
Helyszín: Árkádia színpad
Október 10, szombat
12:00
Lázár Ervin meséje nyomán:
Csiky Gergely Állami Magyar Színház - Temesvár
Helyszín: Szigligeti Stúdió
Október 10, szombat
14:00
G. Szász Ilona:
Tomcsa Sándor Színház - Székelyudvarhely
Helyszín: Stúdió terem
Október 10, szombat
17:00
Gimesi Dóra:
Ciróka Bábszínház - Kecskemét
Helyszín: Árkádia színpad
 
Vásári játékok
Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem
Momo
Ariel Ifjúsági és Gyermekszínház - Marosvásárhely
Kézzel lábbal
Marosvásárhelyi Művészeti Egyetem
Neil Gaiman nyomán:
Apakaland
Csiky Gergely Állami Magyar Színház - Temesvár
Radu Dinulescu:
Ezeregy határon túl (Aladdin meséje)
Teatrul Regina Maria - Trupa Arcadia - Nagyvárad
Gimesi Dóra - Fekete Ádám:
Csomótündér
Csiky Gergely Állami Magyar Színház - Temesvár
Gimesi Dóra:
Tíz emelet boldogság
Budapest Bábszínház - Budapest
Lázár Ervin meséje nyomán:
A hétfejű tündér
Csiky Gergely Állami Magyar Színház - Temesvár
G. Szász Ilona:
Cókmók, avagy a morgolódó szekrénymanó
Tomcsa Sándor Színház - Székelyudvarhely
Gimesi Dóra:
Hamupipőke
Ciróka Bábszínház - Kecskemét
Támogatóink:
  Novambient (1) (1).eps   KESZ-logo-gray.eps   sigla.jpg   Bethlen-Gabor-logo.bmp   primaria-oradea.png
Partnereink: